MALÉ ZÁSILKY V BALÍCÍCH

Doprava Cena dopravy Dobírka Převod na účet Platba online
PPL 99,- 45,- 0,- 0,-
PPL Parcel shop 79,- 45,- 0,- 0,-
Česká pošta, balík do ruky 99,- 45,- 0,- 0,-

Česká pošta, balík na poštu

79,- 45,- 0,- 0,-

Balíkovna 

69,- 45,- 0,- 0,-

Zásilkovna

59,- 20,- 0,- 0,-

 

ppl_cz_logo.jpg (65 KB)

PPL DORUČENÍ NA ADRESU

PPL Vám doručí balíček na adresu obvykle následující pracovní den. Pokud Vás kurýr nezastihne, zásilku Vám může opětovně doručit na adresu nebo ji uložit na nejbližším výdejním místě (PPL Parcelshopu), kde na Vás počká celých 7 dní. Jakmile PPL převezme balík od e-shopu, zašle Vám email, kde najdete informace o Vaší zásilce. Na uvedeném odkaze můžete sledovat pohyb zásilky a upravit adresu, den doručení nebo kontaktní údaje.

  • V den rozvozu obdržíte ráno SMS s dvouhodinovým oknem, kdy Vám balík dorazí, a kontaktem na kurýra.
  • Čekáte zásilku na dobírku? U kurýra ji zaplatíte v hotovosti nebo kartou.
  • Pohyb zásilky můžete sledovat na ppl.cz

parcel shop.png (78 KB)

PPL Parcelshop je místo (prodejna, provozovna nezávislého podnikatele), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Příjemce a odesílatel zásilky se nemusí vázat na určitý čas doručení a odeslání, balík lze vyzvednout nebo podat (podání vyjma sítě Žabka) v otevíracích hodinách PPL Parcelshopu kýmkoli, kdo se prokáže PINem pro převzetí.

 

Logo_barevne_Balik_Do_ruky.png (7 KB)

ČESKÁ POŠTA, BALÍK DO RUKY

Česká pošta zajistí doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR běžně již následující pracovní den. Na webu i v mobilní aplikaci poskytuje možnost Změnit termín i způsob doručení. Adresátovi je zaslána SMS nebo e-mail s informací o cestě balíku, a to od podání po samotné doručení.

 

Logo_barevne_Balik_Na_postu.png (7 KB)

ČESKÁ POŠTA, BALÍK NA POŠTU

Odesílatel nebo adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Možnost vyzvednutí na zvolené poště obvykle následující pracovní den. Prostřednictvím nástroje umístěného na e-shopu si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán.

 

logo pro e-shopy_72dpi.jpg (26 KB)

Rychle rostoucí síť výdejen balíků. Jedná se o speciální výdejní místa určená k vyzvednutí cenově nejdostupnějšího balíku od České pošty. Balík si adresát může vyzvednout na Balíkovnách na vybraných poštách nebo v Balíkovnách provozovaných externími partnery.

 

Zasilkovna_logo.png (21 KB)

ZÁSILKOVNA - DORUČENÍ NA VÝDEJNÍ MÍSTO

Vyzvedněte si zásilku na jednom z tisíců výdejních míst Zásilkovny. Vyberte si to, které máte po ruce, a pro zásilku si sem skočte, až budete mít čas.